Bizi arayın: +90 216 505 42 22 - Mail info@inovatercume.com

Bulgarca Tercüme.

Bulgarca Tercümede INOVA Kalitesini yaşayın

B ulgarca, Hint-Avrupa dilleri ailesinden, Güney Slav dillerine bağlı dil. Bulgaristan’ın resmi dilidir.

Yazı dili IX. yüzyılda oluşmaya başlayan Bulgarca, Selanikli Aziz Kiril ve kardeşi Metodiy’in tarafından 862 yılında Bulgaristan’ın Preslav kasabasında oluşturulan Kiril alfabesi kullanılarak yazılır. Harflerin çoğu Yunan alfabesinden ilham alınarak hazırlanmıştır.

Bulgarca, yazıya dökülen ilk Slavik dildir. (Yapılan son araştırmalara göre aynı alfabe zaten bölgede bulunmaktaydı, fakat bir düzen içerisinde değildi, alfabe birliği yoktu).

Eski Bulgarca (9.yüzyıl-11.yüzyıl), Orta Bulgarca (11.yüzyıl-15.yüzyıl) ve Modern Bulgarca (16.yüzyıldan günümüze) olmak üzere üç temel aşamadan geçmiştir.

Kuzey hazar bölgesinden göç ederek, bugünkü Bulgaristan topraklarına yerleşen Proto Bulgarlar’dan bugün sadece 20-30 tane kelime kalmıştır.

INOVA Tercüme bürosu bünyesinde yer alan Bulgarca tercümanlarımız bugün  teknik kataloglardan  ticari ve hukuki yazışmalara ve sözleşmelere kadar birçok proje için yurt içinde ve yurt dışındaki müşterilerimizin takdirini kazanmaya devam ediyorlar.  Sizde bu zor ve özen gerektiren dil için doğru çözüm ortağınızı arıyorsanızINOVA ile tanışmaya hazır olun.

Genel tercüme metinleri dışındaki tüm teknik çevirilerde o teknik alan ile ilgili meslek sahibi teknik çevirmenlerimiz sürece dahil olmakta ve çevirinin kusursuzlaşmasını sağlamaktadır. Sektörde kalite ve güvenin adresi olan şirketimiz, sizlere Bulgarca Tercüme konusunda da en kaliteli ve uygun fiyatlı hizmeti vermeye 11 yıldır devam ediyor.INOVA Tercüme 2014 yılına kadar toplam 8,500,000 karakter  Bulgarc aTercüme hizmeti vermiş olup, bu alanda deneyimli bir ekibe sahiptir.

Bu hizmeti neden INOVA Tercüme’den almalısınız?

INOVA Tercüme uygun fiyat, maksimum kalite formülü ile size her zaman doğru hizmeti doğru fiyata sunar. INOVA ile yapacağınız iş birliklerinde kötü sürprizlerle karşılaşmazsınız.

Bulgarca Tercüme dosyalarınız ekibimiz tarafından en hızlı şekilde değerlendirilir ve teklife dönüştürülür. Eğer siz bir süre belirtmemiş iseniz ekibimiz projeniz için en doğru süreyi size bildirecek ve onayınızı alacaktır. INOVA Tercüme Bürosu olarak mücbir durumlar dışında size taahhüt ettiğimiz sürede  projeleriniz elinize ulaşacaktır. Memnuniyetiniz bizim için önemlidir ve biz size kaliteyi doğru zamanda sunmayı taahhüt ediyoruz.

Hem INOVA Tercüme ve Konferans Hizmetleri,hemde bünyemizdeki tercümanlarımız Bulgarca tercüme konusunda yüksek uzmanlığa sahiptir. INOVA Tercümanları birçok dil kombinasyonunda çalışmış ve projeleri başarı ile teslim etmiştir.

INOVA Tercüme ve Konferans Hizmetleri Bulgarca tercüme ihtiyaçlarınız için  en uygun fiyat garantisi sunmaktadır. Yazılı çeviri ihtiyaçlarınız için bizden teklif almadan karar vermeyin.

INOVA Tercüme ve Konferans Hizmetleri Bulgarca Tercüme Departmanı 2003 yılından beri milyonlarca karakter çeviri hizmeti vermiştir. Tercüme kalitesi kadar müşteri ilişkileri ve proje organizasyonu da önemlidir ve INOVA Tercüme yöneticileri bu konuda uzmandırlar

Bulgarca Tercüme Fiyatlarımız

INOVA Tercüme ve Konferans Hizmetleri Bulgarca Yazılı Tercüme,Bulgarca Ardıl Sözlü Tercüme,Arapça Simültane Tercüme ve Bulgarca Deşifre Tercüme  hizmetleri vermektedir. Aşağıdaki tabloda genel bulgarca metinler için birim fiyatımızı görebilirsiniz.

Bulgarca Türkçe Tercüme

27 TL+KDV 1000 krk
  • Genel Metinler

Türkçe Bulgarca Tercüme

27 TL+KDV 1000 Karakter
  • Genel Metinler

İletişim Formu


Adınız-Soyadınız (zorunlu)

E-posta (zorunlu)

Konu

Mesajınız


Bulgarca Tercüme Hizmetlerimiz 

 • Bulgarca Genel  Tercüme
 • Bulgarca Akademik Tercüme
 • Bulgarca Teknik  Tercüme
 • Bulgarca Ticari Tercüme
 • Bulgarca Hukuki Tercüme
 • Bulgarca Tıbbi Tercüme
 • Bulgarca  MedikalTercüme
 • Bulgarca Simültane Tercüme
 • Bulgarca Sözlü Tercüme
 • Bulgarca Ardıl Tercüme
 • Arapça RefakatTercüme
 • Bulgarca  Deşifre Tercüme
 • Bulgarca Web Sitesi Tercüme
 • Bulgarca Noter Yeminli  Tercüme
Back to Top
Your SEO optimized title page contents
%d blogcu bunu beğendi: