İNOVA Tercüme : 0216 505 42 22 WhatsApp: 0505 049 75 97

Farsça Tercüme

Farsça Tercümede INOVA Kalitesini yaşayın

Farsça ; İran, Afganistan, Tacikistan, Özbekistan ve Basra Körfezi ülkelerinde konuşulan Hint-Avrupa dil ailesine mensup bir dildir. Hint-Avrupa dil ailesinin bir kolu olan Hint-İran dillerinin İran öbeğine bağlıdır. Antik Pers halkının konuştuğu dilden türemiştir.

Farsça ve lehçeleri İran, Afganistan ve Tacikistan’da resmî dil statüsündedir. CIA World Factbook’a göre İran, Afganistan, Tacikistan ve Özbekistan’da yaklaşık 100 milyon kişinin anadili Farsça’dır. Hindistan ve Pakistan başta olmak üzere diğer ülkelerde de bir o kadar daha kişinin bu dili konuştuğu tahmin edilmektedir.

Dünyada 200 milyon insan tarafından bilinen ve 100 milyon insanın anadili olan Farsça alanında yüksek kalite,hız ve tecrübeyi, en uygun fiyat garantisi ile birleştirdik. INOVA Tercüme bürosu bünyesinde yer alan Farsça Mütercimlik mezunu tercümanlarımız bugün  teknik kataloglardan  ticari ve hukuki yazışmalara ve sözleşmelere kadar birçok proje için yurt içinde ve yurt dışındaki müşterilerimizin takdirini kazanmaya devam ediyorlar.  Sizde bu zor ve özen gerektiren dil için doğru çözüm ortağınızı arıyorsanız INOVA ile tanışmaya hazır olun.

Genel tercüme metinleri dışındaki tüm teknik çevirilerde o teknik alan ile ilgili meslek sahibi teknik çevirmenlerimiz sürece dahil olmakta ve çevirinin kusursuzlaşmasını sağlamaktadır.Sektörde kalite ve güvenin adresi olan şirketimiz, sizlere Farsça Tercüme konusunda da en kaliteli ve uygun fiyatlı hizmeti vermeye 11 yıldır devam ediyor.INOVA Tercüme 2014 yılına kadar toplam 10,500,000 karakter  Farsça Tercüme hizmeti vermiş olup, bu alanda deneyimli bir ekibe sahiptir.

Farsça Tercüme Hizmetini neden INOVA Tercüme’den almalısınız?

INOVA Tercüme uygun fiyat, maksimum kalite formülü ile size her zaman doğru hizmeti doğru fiyata sunar. INOVA ile yapacağınız iş birliklerinde kötü sürprizlerle karşılaşmazsınız.

Farsça Tercüme dosyalarınız ekibimiz tarafından en hızlı şekilde değerlendirilir ve teklife dönüştürülür. Eğer siz bir süre belirtmemiş iseniz ekibimiz projeniz için en doğru süreyi size bildirecek ve onayınızı alacaktır. INOVA Tercüme Bürosu olarak mücbir durumlar dışında size taahhüt ettiğimiz sürede  projeleriniz elinize ulaşacaktır. Memnuniyetiniz bizim için önemlidir ve biz size kaliteyi doğru zamanda sunmayı taahhüt ediyoruz.

Hem INOVA Tercüme ve Konferans Hizmetleri,hemde bünyemizdeki tercümanlarımız Farsça tercüme konusunda yüksek uzmanlığa sahiptir. INOVA Tercümanları birçok dil kombinasyonunda çalışmış ve projeleri başarı ile teslim etmiştir.

INOVA Tercüme ve Konferans Hizmetleri Farsça tercüme ihtiyaçlarınız için  en uygun fiyat garantisi sunmaktadır. Yazılı çeviri ihtiyaçlarınız için bizden teklif almadan karar vermeyin.

INOVA Tercüme ve Konferans Hizmetleri Farsça Tercüme Departmanı 2003 yılından beri milyonlarca karakter çeviri hizmeti vermiştir. Tercüme kalitesi kadar müşteri ilişkileri ve proje organizasyonu da önemlidir ve INOVA Tercüme yöneticileri bu konuda uzmandırlar

Farsça Tercüme Fiyatlarımız

INOVA Tercüme ve Konferans Hizmetleri Farsça Yazılı Tercüme,Farsça Ardıl Sözlü Tercüme,Farsça Simültane Tercüme ve Farsça Deşifre Tercüme  hizmetleri vermektedir. Aşağıdaki tabloda genel farsça metinler için birim fiyatımızı görebilirsiniz.

Farsça Türkçe Tercüme

35TL+KDV 1000 krk
  • Genel Metinler

Türkçe Farsça Tercüme

35 TL+KDV 1000 Karakter
  • Genel Metinler


İletişim Formu


  Adınız-Soyadınız (zorunlu)

  E-posta (zorunlu)

  Konu

  Mesajınız

  Farsça Tercüme Hizmetlerimiz 

  • Farsça Genel  Tercüme
  • Farsça Akademik Tercüme
  • Farsça Teknik  Tercüme
  • Farsça Ticari Tercüme
  • Farsça Hukuki Tercüme
  • Farsça Tıbbi Tercüme
  • Farsça MedikalTercüme
  • Farsça Simültane Tercüme
  • Farsça Sözlü Tercüme
  • Farsça Ardıl Tercüme
  • Farsça RefakatTercüme
  • Farsça Deşifre Tercüme
  • Farsça Web Sitesi Tercüme
  • Farsça Noter Yeminli  Tercüme
  Back to Top
  Kurumsal Tercüme Hizmetleri