İNOVA Tercüme : 0216 505 42 22 WhatsApp: 0505 049 75 97

S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular

İlk olarak tercüme yaptırmak istediğiniz dosyanızı bize ulaştırmalısınız. Bunu E-posta,Whatsup veya  Kargo ile yapabilirsiniz.
E-posta için : info@inovatercume.com
Kargo için adresimiz: Teknik Yapı Deluxia Suites  Kat :12 No: 152 Ataşehir  – İSTANBUL Tel :0216 505 42 22
Whatsup :0532 632 04 36
İkin ci olarak size teklifimizi ulaştırmamı için Telefon ve E-posta adresinizi paylaşmayı unutmayın.
Yazılı tercümeler için dosyalarınız üzerinden karakter sayımı yapılacak olup, çıkan miktara göre hangi dilde çeviri istiyorsunuz o dilin birim fiyatı üzerinden hesaplama yapılacak ve teklifimiz en kısa sürede size ulaştırılacaktır.
Şirket adına işlem yatırdıysanız fatura bilgilerinizi bize bildirikten sonra, faturaya istinaden, faturamızın altına yer alan ödeme bilgilerine eft veya havale ile ödeme yapabilirsiniz.

İkinci bir yöntem olarak ise ofisimize uğrayarak elden ödeme yapabilirsiniz.

Tercümanlık  iki türlü insan kaynağından beslenen bir meslektir.1.grup üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan ,mesleğin gerçek profesyonelleridir ki, Türkiye’de eğitimi verilen dillerde bizlerde tercihimizi bu kitle içinden seçmekteyiz.
İkinci bir grup ise çift dilli ve bu dillerin herhangi birinin kullanıldığı ülkede üniversite seviyesinde eğitim alan profesyonellerdir.Bu grup tercümanlar da sektörde büyük bir boşluğu doldurmakta ve yüksek kalitede tercüme hizmetlerinin temininde iş gücü oluşturmaktadır.
Eğer bu iki alandan birine aitseniz, sizde INOVA Tercüme ve Konferans Hizmetleri bünyesinde tercümanlık pozisyonu için başvurabilirsiniz.
Back to Top
Kurumsal Tercüme Hizmetleri