İNOVA Tercüme : 0216 505 42 22 WhatsApp: 0505 049 75 97

Yunanca Tercüme

İNOVA Tercüme Bürosu / Yunanca Tercüme

Yunanca Tercüme ‘de INOVA Kalitesini yaşayın

INOVA Tercüme bürosu bünyesinde yer alan Yunanca tercüme ekibi bugün  teknik kataloglardan  ticari ve hukuki yazışmalara ve sözleşmelere kadar birçok proje için yurt içinde ve yurt dışındaki müşterilerimizin takdirini kazanmaya devam ediyorlar.  Sizde bu zor ve özen gerektiren dil için doğru çözüm ortağınızı arıyorsanız INOVA ile tanışmaya hazır olun.

Y unanca (Yunanca: Ελληνικά veya Eλληνική γλώσσα Ses bağlantısına git Eliniki Glosa (yardım·bilgi)), Yunanistan’ın ve Kıbrıs Cumhuriyeti’nin resmî dilidir. 4.000 yıllık bir geçmişe sahiptir. Hint-Avrupa dil ailesinde kendi başına bir kol oluşturur. Bazı dilbilimciler Yunanca ve Ermeniceyi Hint-Avrupa dil ailesi içinde Greko-Grabar olarak bir üst grupta birleştirir. Antik Yunanca, Klasik Yunan uygarlığının dili olarak kullanılmıştır. Modern Yunanca, Antik Yunancadan oldukça farklı olmakla birlikte köken olarak ona dayanır. Yunanca, Yunan alfabesi kullanılarak yazılır.

Yunanca, dünyada çoğunluğu Yunanistan’da olmakla beraber Avustralya, Almanya ve Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan yaklaşık 13 milyon kişinin anadilidir. Türkiye’de anadili Yunanca olan yaklaşık 2.500 Rum olduğu tahmin edilmektedir.

Genel tercüme metinleri dışındaki tüm teknik çevirilerde o teknik alan ile ilgili meslek sahibi teknik çevirmenlerimiz sürece dahil olmakta ve çevirinin kusursuzlaşmasını sağlamaktadır. Sektörde kalite ve güvenin adresi olan şirketimiz, sizlere Yunanca Tercüme konusunda da en kaliteli ve uygun fiyatlı hizmeti vermeye 11 yıldır devam ediyor.INOVA Tercüme 2014 yılına kadar toplam 8,500,000 karakter  Yunanca Tercüme hizmeti vermiş olup, bu alanda deneyimli bir ekibe sahiptir.

Yunanca Tercüme hizmetini neden INOVA Tercüme’den almalısınız?

INOVA Tercüme uygun fiyat, maksimum kalite formülü ile size her zaman doğru hizmeti doğru fiyata sunar. INOVA ile yapacağınız iş birliklerinde kötü sürprizlerle karşılaşmazsınız.

Yunanca Tercüme dosyalarınız ekibimiz tarafından en hızlı şekilde değerlendirilir ve teklife dönüştürülür. Eğer siz bir süre belirtmemiş iseniz ekibimiz projeniz için en doğru süreyi size bildirecek ve onayınızı alacaktır. INOVA Tercüme Bürosu olarak mücbir durumlar dışında size taahhüt ettiğimiz sürede  projeleriniz elinize ulaşacaktır. Memnuniyetiniz bizim için önemlidir ve biz size kaliteyi doğru zamanda sunmayı taahhüt ediyoruz.

Hem INOVA Tercüme ve Konferans Hizmetleri,hemde bünyemizdeki tercümanlarımız Yunanca tercüme konusunda yüksek uzmanlığa sahiptir. INOVA Tercümanları birçok dil kombinasyonunda çalışmış ve projeleri başarı ile teslim etmiştir.

INOVA Tercüme ve Konferans Hizmetleri Yunanca tercüme ihtiyaçlarınız için  en uygun fiyat garantisi sunmaktadır. Yazılı çeviri ihtiyaçlarınız için bizden teklif almadan karar vermeyin.

INOVA Tercüme ve Konferans Hizmetleri Yunanca Tercüme Departmanı 2003 yılından beri milyonlarca karakter çeviri hizmeti vermiştir. Tercüme kalitesi kadar müşteri ilişkileri ve proje organizasyonu da önemlidir ve INOVA Tercüme yöneticileri bu konuda uzmandırlar


Yunanca Tercüme Fiyatlarımız

INOVA Tercüme ve Konferans Hizmetleri Yunanca Yazılı Tercüme,Yunanca Ardıl Sözlü Tercüme,Yunanca Simültane Tercüme ve Yunanca Deşifre Tercüme  hizmetleri vermektedir. Aşağıdaki tabloda genel ingilizce metinler için birim fiyatımızı görebilirsiniz.

İngilizce Türkçe Tercüme

45 TL+KDV 1000 krk
  • Genel Metinler

Türkçe İngilizce Tercüme

45 TL+KDV 1000 Karakter
  • Genel Metinler


İletişim Formu


  Adınız-Soyadınız (zorunlu)

  E-posta (zorunlu)

  Konu

  Mesajınız

  Yunanca Tercüme Hizmetlerimiz 

  • Yunanca Genel  Tercüme
  • Yunanca Akademik Tercüme
  • Yunanca Teknik  Tercüme
  • Yunanca Ticari Tercüme
  • Yunanca  Hukuki Tercüme
  • Yunanca Tıbbi Tercüme
  • Yunanca MedikalTercüme
  • Yunanca Simültane Tercüme
  • Yunanca Sözlü Tercüme
  • Yunanca Ardıl Tercüme
  • Yunanca RefakatTercüme
  • Yunanca Deşifre Tercüme
  • Yunanca Web Sitesi Tercüme
  • Yunanca Noter Yeminli  Tercüme
  Back to Top
  Kurumsal Tercüme Hizmetleri