İNOVA Tercüme : 0216 505 42 22 WhatsApp: 0505 049 75 97

Tercüme Türleri

INOVA Tercüme ve Konferans Hizmetleri  Yazılı ve Sözlü Tercüme ile Deşifre Hizmetlerinde uygun fiyat, kalite ve güvenilir hizmet konusunda binlerce firma ve şahıs için çözüm ortağı oldu.

INOVA Tercüme ailesi İstanbul Merkezli olarak  Avrupa,Amerika,Asya ve Afrika’daki 4 İş Partneri ile uluslararası düzeyde organizasyona ve hizmet ağına sahip olup, çeviri hizmeti konusunda en güncel sistemler ve en deneyimli kadrolarla hizmet vermektedir.

Hizmet vermekte olduğumuz Tercüme Türleri

Yazılı Tercüme Türleri

Genel Tercüme
Genel Konuşma dilinde yazılmış olan ve teknik uzmanlık gerektirmeyen çeviri metinleri bu sınıfa girmektedir.Daha detaylı bilgi için tıklayınız.
Teknik Tercüme
Sektörel uzmanlık gerektiren Teknik Tercüme Hizmeti uzman tercümanlar ile mühendis ,mimar, avukat, ekonomist gibi teknik hakimiyeti eğitimi ve tecrübesi olan redaktör,proje koordinatörü ve editörlerin ortak çalışması yapılır. Daha detaylı bilgi için tıklayınız.
Tıbbi Tercüme
Sektörel uzmanlık gerektiren Medikal-Tıbbi Tercüme Hizmeti; doktor,hemşire,biyolog,laborant gibi sektörel uzmanlar ve bu  alanda hakimiyeti eğitimi ve tecrübesi olan redaktör,proje koordinatörü ve editörlerin, profesyonel tercümanlar ile  ortak çalışması ile yapılır.Daha detaylı bilgi için tıklayınız 
Hukuki Tercüme
Sektörel uzmanlık gerektiren Hukuki Tercüme Hizmeti; avukat ve emekli hakimler ile alanında uzman tercümanlarımız tarafından , milyonlarca karakter dijital çeviri hafızamız ve çeviri tecrübemiz ile sizlere sunulmaktadır.Daha detaylı bilgi için tıklayınız 
Back to Top
Kurumsal Tercüme Hizmetleri