İNOVA Tercüme : 0216 505 42 22 WhatsApp: 0505 049 75 97

Korece Tercüme

İNOVA Tercüme Bürosu / Korece Tercüme

Korece Tercümede INOVA Kalitesini yaşayın

INOVA Tercüme bürosu bünyesinde yer alan Korece Tercüme ekibi bugün  teknik kataloglardan  ticari ve hukuki yazışmalara ve sözleşmelere kadar birçok proje için yurt içinde ve yurt dışındaki müşterilerimizin takdirini kazanmaya devam ediyorlar.  Sizde bu zor ve özen gerektiren dil için doğru çözüm ortağınızı arıyorsanız INOVA ile tanışmaya hazır olun.

Korece, Kore yarım adasında ve komşu Yanbian özerk bölgesinde (Çin) yaygın olarak kullanılan bir dildir ve hem Kuzey Kore hem deGüney Kore’nin resmi dilidir.

Dünyada eski SSCB, Avustralya, ABD, Kanada, Brezilya, Japonya ve Filipinlerdeki göçmen komünitelerle birlikte toplam 78 milyonKoreli vardır. Korece ve Korelilik özdeşleşmiştir.

Korecenin kökeni uzun süre belirlenememişti ve uzmanlar Altay Dillerine bağlı olduğunu düşünüyorlardı. Yakın zamanda bu kanıtlandı. Ancak hangi kola bağlı olduğu hâӀâ belirlenemedi.

Korece, konuşulan dilin adıdır. Koreliler tarih boyunca Hanja adını verdikleri Çince yazı karakterlerini kullanmıştır. Günümüzde ise ağzın ve dilin aldığı şekle göre karakterize edilen Kore alfabesi Hangul kullanılmaktadır. Güney Kore’de çocuklara halen 1800 adet Çince karakter öğretilmektedir.

INOVA Tercüme bürosu bünyesinde yer alan Korece tercümanlarımız bugün  teknik kataloglardan  ticari ve hukuki yazışmalara ve sözleşmelere kadar birçok proje için yurt içinde ve yurt dışındaki müşterilerimizin takdirini kazanmaya devam ediyorlar.  Sizde bu zor ve özen gerektiren dil için doğru çözüm ortağınızı arıyorsanız INOVA ile tanışmaya hazır olun.

Genel tercüme metinleri dışındaki tüm teknik çevirilerde o teknik alan ile ilgili meslek sahibi teknik çevirmenlerimiz sürece dahil olmakta ve çevirinin kusursuzlaşmasını sağlamaktadır. Sektörde kalite ve güvenin adresi olan şirketimiz, sizlere Korece Tercüme konusunda da en kaliteli ve uygun fiyatlı hizmeti vermeye 11 yıldır devam ediyor.INOVA Tercüme 2014 yılına kadar toplam 3,500,000 karakter  Korece Tercüme hizmeti vermiş olup, bu alanda deneyimli bir ekibe sahiptir.

Bu hizmeti neden INOVA Tercüme’den almalısınız?

INOVA Tercüme uygun fiyat, maksimum kalite formülü ile size her zaman doğru hizmeti doğru fiyata sunar. INOVA ile yapacağınız iş birliklerinde kötü sürprizlerle karşılaşmazsınız.

Korece Tercüme dosyalarınız ekibimiz tarafından en hızlı şekilde değerlendirilir ve teklife dönüştürülür. Eğer siz bir süre belirtmemiş iseniz ekibimiz projeniz için en doğru süreyi size bildirecek ve onayınızı alacaktır. INOVA Tercüme Bürosu olarak mücbir durumlar dışında size taahhüt ettiğimiz sürede  projeleriniz elinize ulaşacaktır. Memnuniyetiniz bizim için önemlidir ve biz size kaliteyi doğru zamanda sunmayı taahhüt ediyoruz.

Hem INOVA Tercüme ve Konferans Hizmetleri,hemde bünyemizdeki tercümanlarımız Korece tercüme konusunda yüksek uzmanlığa sahiptir. INOVA Tercümanları birçok dil kombinasyonunda çalışmış ve projeleri başarı ile teslim etmiştir.

INOVA Tercüme ve Konferans Hizmetleri Korece tercüme ihtiyaçlarınız için  en uygun fiyat garantisi sunmaktadır. Yazılı çeviri ihtiyaçlarınız için bizden teklif almadan karar vermeyin.

INOVA Tercüme ve Konferans Hizmetleri Korece Tercüme Departmanı 2003 yılından beri milyonlarca karakter çeviri hizmeti vermiştir. Tercüme kalitesi kadar müşteri ilişkileri ve proje organizasyonu da önemlidir ve INOVA Tercüme yöneticileri bu konuda uzmandırlar


Korece Tercüme Fiyatlarımız

INOVA Tercüme ve Konferans Hizmetleri Korece Yazılı Tercüme,Korece Ardıl Sözlü Tercüme,Korece Simültane Tercüme ve Korece Deşifre Tercüme  hizmetleri vermektedir. Aşağıdaki tabloda genel korece metinler için birim fiyatımızı görebilirsiniz.

Korece Türkçe Tercüme

80 TL+KDV 1000 krk
  • Genel Metinler

Türkçe Korece Tercüme

80 TL+KDV 1000 Karakter
  • Genel Metinler


İletişim Formu


  Adınız-Soyadınız (zorunlu)

  E-posta (zorunlu)

  Konu

  Mesajınız

  Korece  Tercüme Hizmetlerimiz 

  • Korece Genel  Tercüme
  • Korece Akademik Tercüme
  • Korece Teknik  Tercüme
  • Korece Ticari Tercüme
  • Korece Hukuki Tercüme
  • Korece Tıbbi Tercüme
  • Korece  MedikalTercüme
  • Korece Simültane Tercüme
  • Korece  Sözlü Tercüme
  • Korece  Ardıl Tercüme
  • Korece RefakatTercüme
  • Korece    Deşifre Tercüme
  • Korece Web Sitesi Tercüme
  • Korece Noter Yeminli  Tercüme
  Back to Top
  Kurumsal Tercüme Hizmetleri