İNOVA Tercüme : 0216 505 42 22 WhatsApp: 0505 049 75 97

Kozyatağı Tercüme Bürosu

İNOVA Tercüme Bürosu / Kozyatağı Tercüme Bürosu

Değerli Müşterilerimiz,
Ofisimiz Ataşehir’de Deluxia Suites No:3A/152 ‘de hizmetinizdedir.Kozyatağı için yakın bir lokasyon olan Ataşehir’den dosyalarınız için kuryemiz vardır.

INOVA Tercüme ve Konferans Hizmetleri

Profesyonel Tercüme Hizmetlerimiz için hemen arayın 

almanca-tercume

Almanca Tercüme: 38 ülkede 120 Milyon kişinin kullandığı bir dil olan Almanca, ülkemizde de en çok tercüme ihtiyacı oluşan diller arasında İngilizce’den sonra 2. sırayı Arapça ile paylaşmaktadır. Bununla birlikte ülkemizde en yaygın yetişmiş tercüman kaynağına sahip olan dillerden biridir.Almanya’da yetişmiş ve Türkiye’de Mütercimlik eğitimi almış Türk vatandaşları sektörde kalitenin İngilizce ile aynı seviyelerde olmasına imkan vermekte olup INOVA Tercüme Bürosu bünyesinde bu kökenden gelen almanca  tercümanlarımız mevcuttur. Bu sayede firmalar için mükemmel bir çözüm ortağı olarak Almanca dilinde de kaliteli,hızlı ve uygun çeviri hizmetinin tek adresi olarak sektördeki yerimizi koruyoruz. Ayrıntı bilgi için tıklayınız.

ingilizce-tercume

Sektördeki çeviri iş hacminin %70 ‘ini kapsayan İngilizce Dili için ülkemizde mütercimlik fakültelerinde yetişmiş profesyonel personel bol miktarda bulunmaktadır.
Bu sebeple  süre problemi olmayan bir alan olan İngilizce Tercüme   için INOVA’dan 7 Gün -24 Saat hizmet alabilirsiniz.
INOVA Yazılı, Sözlü ve  Deşifre
 Alanında, Tüm teknik,hukuki,tıbbi, akademik çeviri ihtiyaçlarınız için hizmet vermektedir.
Ayrıntı bilgi için tıklayınız.

arapça tercüme

Arapça Afro-Asyatik dillerin alt grubundaki Semitik dil ailesine mensuptur. Dünyada yaklaşık 350 milyon insanın anadili Arapça’dır. 22 Arap ülkesinin resmi dilidir. INOVA Tercüme Bürosu olarak 2003 yılından beri sektörde Arapça Tercümanlarımız ile Yeminli olarak Arapça Tercüme hizmeti vermekteyiz. Diğer dillere nazaran ayrı bir özen ve sistem gerektiren Arapça Tercüme Hizmetini, siz müşterilerimiz için kalite,hız,ekonomik parametrelerinin en uygun kombinasyonu bir araya getirmeye devam ediyoruz. Ayrıntı bilgi için tıklayınız. 

rusça tercüme

Birleşmiş milletlerin Resmi dillerinden biri olan Rusça en çok konuşulan diller arasında 7. sıradadır. Dünya üzerinde 280 milyon kişinin tarafından konuşulan bir dil olan Rusça, Rusya ile olan yakın ilişkiler ve Rus etkisinde olan ülkelere yakınlık sebebi ile Türkiye’de yaygın çeviri ihtiyacı olan dillerden biridir. INOVA Tercüme Bürosu bünyesinden yer alan  Türk ve Rus kökenli tercümanlar ile yazılı, sözlü, deşifre alanlarında çeviri hizmeti vermekle birlikte Rusça-İngilizce çapraz çeviri hizmetini Simültane olarak da sunmaktadır.  Ayrıntı bilgi için tıklayınız. 

fransızca tercume

Dünyada 200 milyon insan tarafından bilinen ve 128 milyon insanın anadili olan Fransızca alanında yüksek kalite,hız ve tecrübeyi, en uygun fiyat garantisi ile birleştirdik. INOVA Tercüme bürosu bünyesinde yer alan Fransızca Mütercimlik mezunu tercümanlarımız bugün Avrupa Birliği dosyalarından, ticari ve hukuki yazışmalara ve sözleşmelere kadar birçok proje için yurt içinde ve yurt dışındaki müşterilerimizin takdirini kazanmaya devam ediyorlar.  Sizde bu zor ve özen gerektiren dil için doğru çözüm ortağınızı arıyorsanız INOVA ile tanışmaya hazır olun.   Ayrıntı bilgi için tıklayınız.  

 diller

INOVA Tercüme bünyesinde birçok dilde hizmet verilmektedir.Bu yaygın talep gören dillerden bazıları Farsça,  Ukraynaca , Bulgarca, Çince , Japonca,Yunanca,İspanyolca,İtalyanca ,İbranice,Korece ,Çekçe ,Romence olup bu diller ve fiyatları ile ilgili detaylı bilgiyi web sayfamız da bulabilirsiniz.Ayrıntı bilgi için tıklayınız.


İletişim Formu

  Adınız-Soyadınız (zorunlu)

  E-posta (zorunlu)

  Konu

  Mesajınız

  Müşterilerimiz bizi neden tercih ediyor!

  Ekipman ihtiyaçlarınız ekibimiz tarafından en hızlı şekilde değerlendirilir ve teklife dönüştürülür. Memnuniyetiniz bizim için önemlidir ve biz size kaliteyi doğru zamanda sunmayı taahhüt ediyoruz.

  INOVA Tercüme ve Konferans Hizmetleri konusunda yüksek uzmanlığa sahiptir. Sektörün en deneyimli teknik personelleri bu işte sizin için bizim bünyemizde çalışmaya devam ediyor.

  INOVA ile yaptığınız çalışmalarda kötü sürprizlere yer yoktur. INOVA Mütercim-Tercümanlık mezunu tercümanları, mühendis, mimar, iktisatçı, doktor, avukatlardan oluşan teknik redaktörleri ve ana dilinde kontrol yapan editörleri ile yurt içinde ve yurtdışında binlerce müşterisine çeviri hizmeti veriyor. Avrupa,Asya,Amerika ve Afrika’daki yerel ortakları ile uluslararası projelere imza atıyor.


  INOVA Tercüme Bürosu sizlere 7/24 hizmet vermektedir. Bize günün her saati e-posta ile ulaşabilir, 08:00-19:00 arasında telefonla ulaşabilirsiniz. Acil durumlar için e-posta ile ulaşarak sizi aramamızı isteyebilirsiniz.

  INOVA Tercüme ve Konferans Hizmetleri sunduğu hizmet kalitesi için en uygun fiyat garantisi sunmaktadır. INOVA Tercüme Bürosunda kalite için fahiş fiyatlar ödemezsiniz. INOVA Tercüme Ofisi organizasyonunda uluslararası tercüman kaynakları kullanılarak her çeviri dili için en uygun fiyatlarla  en kaliteli hizmet değerli müşterilerimize sunulur.


  INOVA  Tercüme Bürosu ile çalışarak, bünyemizde yer alan Reklam Departmanımız ve  Ekipman departmanımızdan  bir paket olarak çok uygun fiyatlarla ek hizmetler alabilirsiniz. Örneğin simültane tercüme ihtiyaçlarınız için ekipman tedariğini INOVA KONFERANS Departmanından , Baskıya girecek evraklarınız için tasarım ve dizayn hizmetlerini INOVA Reklam Departmanından kurum içi özel imkanlarla temin edebilirsiniz. Ayrıca müşterilerimize çok yakında INOVA Baskı Çözümleri’nin müjdesini veriyoruz.  2014 Yılı içerisinde artık firmamızdan Dijital Baskı Hizmetleri de alabileceksiniz.

  Müşterilerimiz

  Back to Top
  Kurumsal Tercüme Hizmetleri