İNOVA Tercüme : 0216 505 42 22 WhatsApp: 0505 049 75 97

Japonca Tercüme

Japonca Tercümede INOVA Kalitesini yaşayın

 Japonca  (日本語, Nihongo) 130 milyonun üzerindeki[2] Japonya’daki insanlar ve Japon göçmen toplulukları tarafından konuşulan bir dildir. Ryukyuca ile ilişkilidir; fakat diğer dillerle herhangi bir akrabalığı kanıtsız kalmıştır. Bitişken bir dildir; fiil biçimleri ve konuşanın, dinleyicinin bağıl statüsünü ve konuşmada bahsedilen kişinin orada bulunup bulunmadığını belirten özel sözcük kadrosuyla Japon toplumunun hiyerarşik doğasını yansıtan karmaşık bir saygı ifadesi sistemi ile sivrilir. Japoncanın ses envanteri nispeten küçüktür ve sözcüksel olarak tonlamalı vurgu sistemi vardır. Ayrıca Japonca hecelerin sonunda -n ünsüzü dışında bir ünsüz bulunmaz.

Japonca üç farklı tipteki yazının bir kombinasyonu ile yazılır: Kanji (漢字 / かんじ) adlanan Çince karakterler ve Çince karakterlerden uyarlanan iki hece yazısı hiragana (平仮名 / ひらがな) ve katakana (片仮名 / カタカナ). Latin alfabesi, rōmaji (ローマ字) de günümüz Japoncasında sık bir şekilde ve özellikle şirket adlarında, logolarda, reklamlarda ve bilgisayara Japonca metinleri girerken kullanılır. Batı tarzı rakamlar genellikle sayılar için kullanılır; fakat geleneksel Çin-Japon rakamları da olağandır.

Japoncanın sözcük kadrosu ağır bir şekilde diğer dillerden ödünç sözcüklerle etkilenmiştir. Çok sayıda kelime 1500 yılın üzerindeki bir devrede ya Çince’den alınmış veya Çince örneklerden türetilmiş. Japonca, 19. yüzyıl sonlarından itibaren başta İngilizce olmak üzere Hint-Avrupa dillerinden gözle görülür miktarda kelime almıştır

Genel tercüme metinleri dışındaki tüm teknik çevirilerde o teknik alan ile ilgili meslek sahibi teknik çevirmenlerimiz sürece dahil olmakta ve çevirinin kusursuzlaşmasını sağlamaktadır.Sektörde kalite ve güvenin adresi olan şirketimiz, sizlere Japoncoa Tercüme konusunda da en kaliteli ve uygun fiyatlı hizmeti vermeye 11 yıldır devam ediyor.INOVA Tercüme 2014 yılına kadar toplam 3,500,000 karakter  Japonca  Tercüme hizmeti vermiş olup, bu alanda deneyimli bir ekibe sahiptir.

Bu hizmeti neden INOVA Tercüme’den almalısınız?

INOVA Tercüme uygun fiyat, maksimum kalite formülü ile size her zaman doğru hizmeti doğru fiyata sunar. INOVA ile yapacağınız iş birliklerinde kötü sürprizlerle karşılaşmazsınız.

Japonca Tercüme dosyalarınız ekibimiz tarafından en hızlı şekilde değerlendirilir ve teklife dönüştürülür. Eğer siz bir süre belirtmemiş iseniz ekibimiz projeniz için en doğru süreyi size bildirecek ve onayınızı alacaktır. INOVA Tercüme Bürosu olarak mücbir durumlar dışında size taahhüt ettiğimiz sürede  projeleriniz elinize ulaşacaktır. Memnuniyetiniz bizim için önemlidir ve biz size kaliteyi doğru zamanda sunmayı taahhüt ediyoruz.

Hem INOVA Tercüme ve Konferans Hizmetleri,hemde bünyemizdeki tercümanlarımız Japonca tercüme konusunda yüksek uzmanlığa sahiptir. INOVA Tercümanları birçok dil kombinasyonunda çalışmış ve projeleri başarı ile teslim etmiştir.

INOVA Tercüme ve Konferans Hizmetleri Japonca tercüme ihtiyaçlarınız için  en uygun fiyat garantisi sunmaktadır. Yazılı çeviri ihtiyaçlarınız için bizden teklif almadan karar vermeyin.

INOVA Tercüme ve Konferans Hizmetleri Japonca Tercüme Departmanı 2003 yılından beri milyonlarca karakter çeviri hizmeti vermiştir. Tercüme kalitesi kadar müşteri ilişkileri ve proje organizasyonu da önemlidir ve INOVA Tercüme yöneticileri bu konuda uzmandırlar


Japonca Tercüme Fiyatlarımız

INOVA Tercüme ve Konferans Hizmetleri Japonca Yazılı Tercüme,Japonca  Ardıl Sözlü Tercüme,Japonca Simültane Tercüme ve Japonca Deşifre Tercüme  hizmetleri vermektedir. Aşağıdaki tabloda genel ingilizce metinler için birim fiyatımızı görebilirsiniz.

Japonca Türkçe Tercüme

85 TL+KDV 1000 krk
  • Genel Metinler

Türkçe Japonca Tercüme

85 +KDV 1000 Karakter
  • Genel Metinler


İletişim Formu


  Adınız-Soyadınız (zorunlu)

  E-posta (zorunlu)

  Konu

  Mesajınız

  Japonca Tercüme Hizmetlerimiz 

  • Japonca Genel  Tercüme
  • Japonca Akademik Tercüme
  • Japonca Teknik  Tercüme
  • Japonca Ticari Tercüme
  • Japonca Hukuki Tercüme
  • Japonca Tıbbi Tercüme
  • Japonca MedikalTercüme
  • Japonca Simültane Tercüme
  • Japonca Sözlü Tercüme
  • Japonca Ardıl Tercüme
  • Japonca RefakatTercüme
  • Japonca Deşifre Tercüme
  • Japonca  Web Sitesi Tercüme
  • Japonca Noter Yeminli  Tercüme
  Back to Top
  Kurumsal Tercüme Hizmetleri