Başarılı bir SEO için Web sayfanızı çevirtmenin önemi

Multi Lingual SEO ve Web Sitesi Tercümesi

Doğada bir kural var. Gizi bir kural. Bu kural her zaman gençlere yeni fırsatlar ve hayatta kalma şansı oluşturur. Gelişime açık olmak ise geçlerin özelliğidir. Firmanız çok köklü ve yaşlı olabilir ancak gençlerin adapte olma yeteneğine hitap eden bu yeni gelişmelere açık olmazsanız piyasadaki gücünüzü kaybetmeye ve işe yaramayan yollara büyük bütçeler harcamanıza rağmen başarısız olmanıza hiç bir engel yoktur.

İnternet ve internet reklamcılığı da bu konuda çok adil ve gençlere uygun bir altyapı oluşturdu. Bu altyapının omurgası ise herkesin bildiği gibi Google.
Google parası olanlar için ücretli reklam imkanı sunsa da, kurallara uygun hareket edip sisteme adapte olanlara da ücretsiz çok güçlü bir reklam imkanı sunuyor. Bu altyapının kullanılması ise bugün SEO – Search Engine Optimization geçiyor.

Arama motoru optimizasyonu konusunu artık herkes duydu ve biliyor. Ancak bu işleminde bir basamak üstü ML-SEO yani Multi Lingual SEO.

Ticaretin en karlı olduğu yer aslında rekabetin olmadığı yerdir. İçinde doğup büyüdüğünüz ticari ortam genelde kursalları oturmuş ve rekabetin sıkı yaşandığı bir ortamdır. Ancak  Dünya’da irili ufaklı birçok ülke var ve her ülkenin her ürün ve hizmet üretecek insan kaynağı ve alt yapısı yok. Bu durum ülke dışında rekabetin olmadığı bir ortam oluşturuyor ve inanılmaz ticari fırsatlar için hepimize göz kırpıyor. Çeviri işte bu aşamada ön plana çıkıyor. Ayrıca yurtdışından gelip ülkemizde bazı yatırım ve iş planları yapanlar içinde ulaşılabilir olmak rekabetin az olduğu bir üst basamağa çıkmak demek.

Grup firmalarımızdan SOGO Mimarlık bu sistem ile krizi fırsata çeviren en güncel örnek oldu. Hızla krize sürüklenen inşaat sektöründe bir anda iş miktarının azalması ile birlikte yeni arayışlara giren mimarlık firmamız yurtdışından aldığı işler ile sektördeki varlığını güçlü bir şekilde devam ettirme şansını yakaladı.

Şu anda bütün stratejisini bu yönde güncellemiş ve rekabetin daha az olduğu bir piyasada oyuncu olmayı başarmış durumda.

 

Sizler de bu  ve benzeri başarı hikayelerinin bir parçası olmak istemez  misiniz? Öyleyse harekete geçmenin tam zamanı. Çok dilli Arama Motoru optimizasyonu için bir adım atın ve sitenizi Dünya üzerinde yaygın olan en az 6 dile çevirttirin.

Bu konuda teklif almak için  Tel : 0216 505 42 22 E posta: pm@inovatercume.com